Kabina prysznicowa FOLD narożna
Opis
Kabina została stworzona z myślą o nowoczesnych łazienkach, które łączą estetyczne wykonanie z niezwykłą funkcjonalnością. Kabina prysznicowy Fold, składa się z dwojga składanych drzwi szklanych. Każde ze skrzydeł można złożyć na ścianę, zarówno do środka jak i na zewnątrz. Mogą być instalowane zarówno do brodzika, jak i bezpośrednio do płytek. Wykonano go z transparentnego, hartowanego szkła o grubości 6 mm z chromowanym wykończeniem, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny. Dodatkową zaletą jest powłoka Easy Clean ułatwiająca czyszczenie.

Regulowane profile
Profile przyścienne posiadają regulację co umożliwia dopasowanie modelu do wcześniej przygotowanego miejsca montażu.
Długotrwała jakość
Najlepsze materiały wykonania gwarantujące solidność i trwałość na lata.
System DoorUP
Dzięki zastosowaniu systemu DoorUP drzwi unoszą się podczas otwierania co zapobiega zużywaniu się uszczelki dolnej i poprawia komfort codziennego użytkowania.
Niezawodna szczelność
Najwyższej jakości zawiasy prysznicowe zapewniające 100% szczelność.
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ | narożna |
| Kształt | prostokątna/kwadratowa |
| Sposób otwierania | składany |
| Wysokość kabiny | 190 cm |
| Wykończenie profili | chrom połysk |
| Regulacja na profilach | 1 cm |
| Materiał profili | aluminium |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Wykończenie szkła | przezroczyste |
| Powłoka EasyClean/ProClean | tak, po wewnętrznej stronie szyby |
| Kierunek kabiny | uniwersalny |
| Montaż | na brodziku lub posadzce |
| Wysokość listwy progowej | 1 cm |
| Możliwość montażu bez listwy progowej | tak |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
