Kabina prysznicowa RAPID FOLD przyścienna czarna
Opis
Przedstawiamy wyjątkowo piękny model kabiny prysznicowej Rapid Fold. Drzwi posiadają sprawnie działający system składany, umożliwiający łatwe otwieranie i zamykanie drzwi. System zawiasów zaprojektowany został tak, aby działał idealnie gładko przez cały czas użytkowania. Uszczelki zastosowane w drzwiach zapewniają całkowitą szczelność podczas użytkowania.
Konstrukcja kabiny pozwala na szybki i bezproblemowy montaż. Aby ułatwić utrzymanie kabiny w czystości, wewnętrzne ściany pokryte zostały specjalną powłoką Easy Clean, która ułatwia spływanie kroplom wody i dzięki czemu ogranicza osadzanie się kamienia.
W ofercie posiadamy również profil poszerzający, dzięki czemu możemy zyskać dodatkowe centymetry.
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ | przyścienna |
| Kształt | prostokątna/kwadratowa |
| Sposób otwierania | składany |
| Wysokość kabiny | 195 cm |
| Wykończenie profili | czarny mat |
| Regulacja na profilach | 2 cm |
| Materiał profili | aluminium |
| Grubość szkła | 4 mm (drzwi), 6 mm (ścianka) |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Wykończenie szkła | przezroczyste |
| Powłoka EasyClean/ProClean | tak |
| Kierunek kabiny | uniwersalny |
| Montaż | na brodziku lub posadzce |
| Kolekcja | RAPID FOLD |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
