Umywalka SAMI złota biała nablatowa
Opis
Ponadczasowa, kompaktowa, stylowa - te słowa najlepiej opisują nasz nowy produkt. Ceramiczna umywalka Sami firmy Rea to ciekawa propozycja do Twojej łazienki. Zaprojektowana w minimalistycznym stylu, zgrabna umywalka o okrągłym kształcie misy i unikalnej barwie doskonale wypełni przestrzeń i wzbogaci wystrój.
Wysokiej jakości ceramika sanitarna chroni przed przebarwieniami i zarysowaniami, a zastosowanie polimerowego barwnika oraz wielokrotnego szkliwienia dodatkowo wzmacnia i wydłuża efekt, dzięki czemu przez długi okres zachowa swój pierwotny blask.
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Sposób montażu | nablatowy |
| Rodzaj | okrągła |
| Długość | 36 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Wysokość | 11 cm |
| Kolor | złoty połysk |
| Materiał wykonania | ceramika sanitarna |
| Otwór na baterię | nie |
| Otwór przelewowy | bez przelewu |
| Otwór odpływowy | standard 4,5 cm |
| Korek | brak |
Bezpieczeństwo
Opinie o produkcie (0)
