Umywalka ROYAL MARBLE czarna mat złota nablatowa
Opis
Prezentujemy Państwu piękną i nowoczesną umywalkę Royal Marble, która charakteryzuje się niezwykłą funkcjonalnością. Dzięki technice w jakiej została wykonywana wierzchnia warstwa umywalki, każdy egzemplarz posiada niepowtarzalny i unikalny wzór. Efekt ten imituje naturalny marmur.
Produkt jest bardzo odporny na zabrudzenia oraz rysy a dodatkowym atutem jest łatwość w utrzymaniu ogólnej czystości ze względu na jego niezwykłą formę. Prosta forma w doskonały sposób wypełni każdą przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza.
Umywalka wspaniale będzie pasowała do nowoczesnych łazienek jak i klasycznych a także takich gdzie panuje styl retro.
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Sposób montażu | nablatowy |
| Rodzaj | owalna |
| Długość | 60 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Wysokość | 16 cm |
| Kolor | imitujący marmur, mat |
| Materiał wykonania | ceramika sanitarna |
| Otwór na baterię | nie |
| Otwór przelewowy | bez przelewu |
| Otwór odpływowy | standard 4,5 cm |
| Korek | brak |
| Kolekcja | MARBLE |
Bezpieczeństwo
Opinie o produkcie (0)
