Umywalka LUIZA 50 szara mat nablatowa
Opis
Przedstawiamy Państwu niezwykłą umywalkę Luiza. Jest to produkt, którego prosta forma w doskonały sposób wypełni Państwa przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza, a najwyższa jakość ceramiki sanitarnej niewątpliwie przyciągnie uwagę każdego użytkownika. Umywalka świetnie sprawdzi się w łazienkach nowoczesnych, klasycznych, a także łazienkach w stylu retro.
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Sposób montażu | nablatowy |
| Rodzaj | prostokątna |
| Długość | 50 cm |
| Szerokość | 42 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Kolor | szary mat |
| Materiał wykonania | ceramika sanitarna |
| Otwór na baterię | tak |
| Otwór przelewowy | bez przelewu |
| Otwór odpływowy | standard 4,5 cm |
| Korek | brak |
Bezpieczeństwo
Opinie o produkcie (0)
