Umywalka ISLA SHIRO nablatowa
Opis
Umywalka ISLA SHIRO
- Sposób montażu: nablatowa
- Kolor: beż matowy, imitacja kamienia
- Długość: 49 cm
- Szerokość: 37 cm
- Wysokość: 14 cm
- Głębokość: 11 cm
- Materiał: Artificial Stone (sztuczny kamień kompozytowy)
- Otwór na baterię: nie
- Otwór przelewowy: nie
- Średnica otworu odpływowego: 45 mm
- bateria i korek nie są częścią oferty
- Producent: Rea
Przedstawiamy Państwu niezwykłą umywalkę Isla. Jest to produkt, którego prosta forma w doskonały sposób wypełni Państwa przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza. Umywalka wykonana została z kompozytu imitującego strukturę kamienia, którego zaletą jest odporność na uszkodzenia mechaniczne, wysokie temperatury oraz wilgoć. Umywalka świetnie sprawdzi się w łazienkach nowoczesnych, klasycznych, a także łazienkach w stylu retro.
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Sposób montażu | nablatowy |
| Rodzaj | asymetryczna |
| Długość | 49 cm |
| Szerokość | 37 cm |
| Wysokość | 14 cm |
| Kolor | imitujący kamień / beton, mat |
| Materiał wykonania | kompozyt |
| Otwór na baterię | nie |
| Otwór przelewowy | bez przelewu |
| Otwór odpływowy | standard 4,5 cm |
| Korek | brak |
Opinie o produkcie (0)
