Umywalka FLORIA BRUSH złota biała nablatowa
Opis
Przedstawiamy Państwu niezwykłą umywalkę Floria. Jest to produkt, którego prosta forma w doskonały sposób wypełni Państwa przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza, a najwyższa jakość ceramiki sanitarnej niewątpliwie przyciągnie uwagę każdego użytkownika. Umywalka świetnie sprawdzi się w łazienkach nowoczesnych, klasycznych, a także łazienkach w stylu retro.
Została wykonana z wysokogatunkowej ceramiki sanitarnej w kolorze szczotkowanego złota. Dzięki specjalnej fazie produkcji jest trwała i łatwa w utrzymaniu czystości. Odpowiednie baterie i syfony do umywalki znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu.
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Sposób montażu | nablatowy |
| Rodzaj | prostokątna |
| Długość | 51 cm |
| Szerokość | 41 cm |
| Wysokość | 14 cm |
| Kolor | złoty szczotkowany |
| Materiał wykonania | ceramika sanitarna |
| Otwór na baterię | nie |
| Otwór przelewowy | bez przelewu |
| Otwór odpływowy | standard 4,5 cm |
| Korek | brak |
| Kolekcja | BRUSH |
Bezpieczeństwo
Opinie o produkcie (0)
