Umywalka CRISTAL szara nablatowa Rea
Opis
Przedstawiamy Państwu niezwykłą umywalkę Cristal. Jest to produkt, którego prosta forma w doskonały sposób wypełni Państwa przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza, a odbijające się w kryształkach światło niewątpliwie przyciągnie uwagę każdego użytkownika. Umywalka świetnie sprawdzi się w łazienkach nowoczesnych, klasycznych, a także łazienkach w stylu retro.
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Sposób montażu | nablatowy |
| Rodzaj | okrągła |
| Długość | 35 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Wysokość | 11 cm |
| Kolor | inny |
| Materiał wykonania | szkło |
| Otwór na baterię | nie |
| Otwór przelewowy | bez przelewu |
| Otwór odpływowy | standard 4,5 cm |
| Korek | brak |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
