Umywalka CAMELIA LIGHT STONE nablatowa
Opis
Przedstawiamy Państwu niezwykłą umywalkę Camelia. Jest to produkt, którego prosta forma w doskonały sposób wypełni Państwa przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza, a najwyższa jakość ceramiki sanitarnej niewątpliwie przyciągnie uwagę każdego użytkownika. Umywalka świetnie sprawdzi się w łazienkach nowoczesnych, klasycznych, a także łazienkach w stylu retro. Umywalka została specjalnie wystylizowana w kamiennym stylu co przyczynia się do uzyskania niesamowitego efektu w każdej łazience.
Umywalka jest przystosowana do montażu na blacie lub szafce. Idealnie skomponuje się z każdym kolorem podłoża, na której umywalka zostanie zamontowana.
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Sposób montażu | nablatowy |
| Rodzaj | prostokątna |
| Długość | 36 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Wysokość | 11 cm |
| Kolor | imitujący kamień / beton, mat |
| Materiał wykonania | ceramika sanitarna |
| Otwór na baterię | nie |
| Otwór przelewowy | bez przelewu |
| Otwór odpływowy | standard 4,5 cm |
| Korek | brak |
| Kolekcja | STONE |
Bezpieczeństwo
Opinie o produkcie (0)
