Umywalka AMELIA MINI STONE mat ceramiczna kamień Rea
Opis
Przedstawiamy Państwu niezwykłą umywalkę Amelia. Jest to produkt, którego prosta forma w doskonały sposób wypełni Państwa przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza, a najwyższa jakość ceramiki sanitarnej niewątpliwie przyciągnie uwagę każdego użytkownika. Umywalka świetnie sprawdzi się w łazienkach nowoczesnych, klasycznych, a także łazienkach w stylu retro.
Dzięki technice w jakiej została wykonywana wierzchnia warstwa umywalki, każdy egzemplarz posiada niepowtarzalny i unikalny wzór. Efekt ten imituje naturalny kamień. Klasyczna propozycja dla osób pragnących wprowadzić do wnętrza swojej łazienki powiew luksusu.
Umywalka Amelia daje możliwość montażu bezpośrednio na blacie lub szafce.
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Sposób montażu | nablatowy |
| Rodzaj | owalna |
| Długość | 38 cm |
| Szerokość | 26 cm |
| Wysokość | 12 cm |
| Kolor | imitujący kamień / beton, mat |
| Materiał wykonania | ceramika sanitarna |
| Otwór na baterię | nie |
| Otwór przelewowy | bez przelewu |
| Otwór odpływowy | standard 4,5 cm |
| Korek | brak |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
