Ścianka prysznicowa SOLEO Walk-in czarna Calani
Opis
Ścianka prysznicowa Soleo firmy Calani typu Walk-in została stworzona aby zadowolić najbardziej wymagających klientów. Dzięki swojemu uniwersalnemu wzornictwie idealnie sprawdzi się w stylu Loft, Industrialnym oraz każdej nowoczesnej łazience. Czarne linie przebiegające wzdłuż ścianki, tworząc świetnie wyważony wzór, to jeszcze kolejny walor cieszący oko nawet najbardziej wyrafinowanych gustów.
Wykonana z wysokiej jakości czarnego aluminium (profil przyścienny) oraz co jest bardzo istotne z grubego szkła 8 mm dzięki czemu szyba jest stabilna i łatwa w montażu a dodatkowe ramie mocujące które jest w komplecie sprawia ze ścianka prysznicowa jest bardzo solidna.
Szkło hartowane transparentne zostało pokryte specjalna powłoka EASY CLEAN dzięki czemu jest łatwe w utrzymaniu czystości. Kierunek montażu jest uniwersalny a przyścienny profil dzięki swojej regulacji zniweluje ewentualne krzywizny ścian. Dodatkowo dołączona listwa podłogowa zabezpiecza szybę prysznicową przed uszkodzeniem. Kolor czarny nanoszony jest w procesie produkcji, następnie dwukrotnie hartowany wraz z skrzydłem w temp. 600-800°C. Gwarantuje to 100% trwałości i odporności na zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne. Jest to jedyna metoda zapewniająca najwyższą jakość i wytrzymałość.
Możliwość zamontowania na brodziku lub posadzce z odpływem liniowym który znajdą Państwo na innych aukcjach. Atrakcyjna cena przy zachowaniu najwyższej jakości.
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ | Walk-in, stała |
| Wysokość | 195 cm |
| Wykończenie profili | czarny mat |
| Materiał profili | aluminium |
| Grubość szkła | 8 mm |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Wykończenie szkła | przezroczyste |
| Powłoka Easy Clean/ProClean | tak |
| Montaż | na posadzce bądź brodziku |
| Wspornik górny | 70-114 cm, regulowany |
| Wspornik dolny | punktowy stabilizator |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
