Ścianka prysznicowa CORTIS Walk-in chrom Rea
Opis
Ścianka prysznicowa Cortis typu Walk-in została stworzona aby zadowolić najbardziej wymagających klientów. Posiada sprawnie działający system przesuwny, co pozwala zaoszczędzić miejsce w łazience, zapewniając jednocześnie wygodny dostęp do prysznica. Dodatkowo model CORTIS posiada wygodny uchwyt na którym można zawiesić ręcznik.
Konstrukcja ścianki pozwala na szybki i bezproblemowy montaż. Aby ułatwić utrzymanie ścianki w czystości, szkło pokryte zostało specjalną powłoką Easy Clean, która ułatwia spływanie kroplom wody, dzięki czemu ogranicza osadzanie się kamienia.
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ | Walk-in, ruchoma |
| Wysokość | 199,5 cm |
| Wykończenie profili | chrom połysk |
| Materiał profili | aluminium |
| Zakres regulacji: | 1,5 cm |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Wykończenie szkła | przezroczyste |
| Powłoka Easy Clean/ProClean | tak |
| Montaż | na posadzce bądź brodziku |
| Wspornik górny | 120,5-122,5 cm, z możliwością przycięcia |
| Wspornik dolny | listwa progowa |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
