Ścianka prysznicowa BLER-1 Walk-in czarna Rea
Opis
Ścianka prysznicowa BLER typu Walk-in została stworzona aby zadowolić najbardziej wymagających klientów.
Wykonana z wysokiej jakości czarnego aluminium (profil przyścienny + listwa podłogowa) oraz z grubego szkła 8 mm, dzięki czemu szyba jest stabilna i łatwa w montażu, a dodatkowe ramie mocujące które jest w komplecie sprawia ze ścianka prysznicowa jest bardzo solidna. Dołączona listwa podłogowa zabezpiecza szybę prysznicową przed uszkodzeniem.
Kolor czarny nanoszony jest w procesie produkcji, następnie dwukrotnie hartowany wraz z skrzydłem w temp. 600-800°C.
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ | Walk-in, stała |
| Wysokość | 195 cm |
| Wykończenie profili | czarny mat |
| Materiał profili | aluminium |
| Zakres regulacji: | 2 cm |
| Grubość szkła | 8 mm |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Wykończenie szkła | przezroczyste |
| Powłoka Easy Clean/ProClean | tak |
| Montaż | na posadzce bądź brodziku |
| Wspornik górny | 120 cm, z możliwością przycięcia |
| Wspornik dolny | listwa progowa |
| Kolekcja | BLER |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
