Ścianka prysznicowa AERO Walk-in złota Rea
Opis
Ścianka prysznicowa Aero typu Walk-in została stworzona aby zadowolić najbardziej wymagających klientów. Wykonana została z wysokiej jakości aluminium oraz z grubego szkła 8 mm, dzięki czemu szyba jest stabilna i łatwa w montażu, a dodatkowe ramie mocujące które jest w komplecie sprawia ze ścianka prysznicowa jest bardzo solidna.
Konstrukcja ścianki pozwala na szybki i bezproblemowy montaż. Aby ułatwić utrzymanie ścianki w czystości, szkło pokryte zostało specjalną powłoką Easy Clean, która ułatwia spływanie kroplom wody, dzięki czemu ogranicza osadzanie się kamienia.
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ | Walk-in, stała |
| Wysokość | 195 cm |
| Wykończenie profili | złoty połysk |
| Materiał profili | aluminium |
| Zakres regulacji: | 1,5 cm |
| Grubość szkła | 8 mm |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Wykończenie szkła | przezroczyste |
| Powłoka Easy Clean/ProClean | tak |
| Montaż | na posadzce bądź brodziku |
| Wspornik górny | 80-110 cm, regulowany |
| Wspornik dolny | punktowy stabilizator |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
