Ścianka prysznicowa AERO Walk-in czarna z półką Rea
Opis
Ścianka prysznicowa Aero typu Walk-in została stworzona aby zadowolić najbardziej wymagających klientów. Wykonana została z wysokiej jakości aluminium oraz z grubego szkła 8 mm, dzięki czemu szyba jest stabilna i łatwa w montażu, a dodatkowe ramie mocujące które jest w komplecie sprawia ze ścianka prysznicowa jest bardzo solidna.
Konstrukcja ścianki pozwala na szybki i bezproblemowy montaż. Aby ułatwić utrzymanie ścianki w czystości, szkło pokryte zostało specjalną powłoką Easy Clean, która ułatwia spływanie kroplom wody, dzięki czemu ogranicza osadzanie się kamienia.

Półka z wieszakiem na ręczniki
to piękny element dekoracyjny w Państwa łazience, ale przede wszystkim to idealne miejsce, aby zapewnić łatwy dostęp do kosmetyków czy innych drobnych akcesoriów.
Półkę należy przed montażem dociąć do szerokości szyby prysznicowej, maksymalna długość półki to 120 cm. Sposób montażu jest niezwykle intuicyjny, wystarczy dokręcić śruby które utrzymają półkę na wybranej wysokości.
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ | Walk-in, stała |
| Wysokość | 195 cm |
| Wykończenie profili | czarny mat |
| Materiał profili | aluminium |
| Zakres regulacji: | 1,5 cm |
| Grubość szkła | 8 mm |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Wykończenie szkła | przezroczyste |
| Powłoka Easy Clean/ProClean | tak |
| Montaż | na posadzce bądź brodziku |
| Wspornik górny | 80-110 cm, regulowany |
| Wspornik dolny | punktowy stabilizator |
Bezpieczeństwo
Opinie o produkcie (0)
