Ścianka prysznicowa AERO OMBRE Walk-in czarna Rea
Opis
Ścianka prysznicowa Aero Ombre typu Walk-in została stworzona aby zadowolić najbardziej wymagających klientów. Została wykonana z wysokogatunkowego szkła, z artystycznym nadrukiem w kształcie gradientu – od przezroczystego na górze do białego lub czarnego na dole. Efekt ten pozwala zachować prywatność jednocześnie przepuszczając naturalne światło.
Konstrukcja ścianki pozwala na szybki i bezproblemowy montaż. Aby ułatwić utrzymanie ścianki w czystości, szkło od wewnątrz pokryte zostało specjalną powłoką Easy Clean, która ułatwia spływanie kroplom wody, dzięki czemu ogranicza osadzanie się kamienia.

Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ | Walk-in, stała |
| Wysokość | 195 cm |
| Wykończenie profili | czarny mat |
| Materiał profili | aluminium |
| Zakres regulacji: | 1,5 cm |
| Grubość szkła | 8 mm |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Wykończenie szkła | gradient - przejście |
| Powłoka Easy Clean/ProClean | tak |
| Montaż | na posadzce bądź brodziku |
| Wspornik górny | 120 cm, z możliwością przycięcia |
| Wspornik dolny | punktowy stabilizator |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
