Ścianka prysznicowa AERO INTIMO Walk-in złota mat Rea
Opis
Ścianka prysznicowa Aero typu Walk-in została stworzona aby zadowolić najbardziej wymagających klientów. Została wykonana z wysokogatunkowego ryflowanego szkła. Ryflowane szkło, przypominające pionowe, regularne pasy pozwala zachować prywatność jednocześnie przepuszczając naturalne światło.
Konstrukcja ścianki pozwala na szybki i bezproblemowy montaż. Aby ułatwić utrzymanie ścianki w czystości, szkło od wewnątrz pokryte zostało specjalną powłoką Easy Clean, która ułatwia spływanie kroplom wody, dzięki czemu ogranicza osadzanie się kamienia.
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ | Walk-in, stała |
| Wysokość | 200 cm |
| Wykończenie profili | złoty szczotkowany |
| Materiał profili | aluminium |
| Zakres regulacji: | 1,5 cm |
| Grubość szkła | 8 mm |
| Rodzaj szkła | hartowane szkło ryflowane - po zewnętrznej stronie, gładkie - po wewnętrznej stronie |
| Wykończenie szkła | inne |
| Powłoka Easy Clean/ProClean | tak, z jednej strony |
| Montaż | na posadzce bądź brodziku |
| Wspornik górny | 80-110 cm, regulowany |
| Wspornik dolny | punktowy stabilizator |
| Kolekcja | AERO |
Bezpieczeństwo
Opinie o produkcie (0)
