Odpływ liniowy NEOX SUPERFLOW czarny
Opis
Odpływ liniowy Neox Superflow to nowoczesne rozwiązanie zapewniające skuteczne odprowadzanie wody w kabinach prysznicowych, a także dodaje stylu i elegancji wnętrzu. Wybierając odpływ liniowy sprawimy, że łazienka wyda się większa, dlatego jest idealny do niewielkich pomieszczeń.
Niewątpliwą zaletą jest odwracalna maskownica z możliwością wklejenia płytek. Efekt końcowy sprawi, że zamontowany odpływ będzie pięknie wtapiał się w dekor podłogi, natomiast w razie potrzeby, można go odwrócić, aby uzyskać piękną, chromowaną powierzchnię.
Syfon PRO 360 opracowany został w oparciu o wieloletnią produkcję odwodnień liniowych. Największą jego zaletą jest możliwość ustawienia rury odpływowej w dowolnym kierunku - jest to bardzo pomocne przy montażu.
Wszystkie dostępne maskownice, zostały wyposażone w specjalne dystanse tłumiące, które zapewniają równe położenie rusztu, a także tłumią dźwięki spływającej wody, co jest istotne w budynkach wielorodzinnych.
Niski syfon i regulowane nóżki dają możliwość pełnej regulacji wysokości, dzięki czemu delikatne nierówności można zniwelować dopasowując je tak, aby uzyskać idealnie poziomą powierzchnię. Wszystkie nóżki można zdemontować, dzięki czemu dostosują Państwo produkt do możliwości miejsca montażu.
W odpływie zastosowano zaawansowany podwójny system filtracji, który skutecznie zapobiega przedostawaniu się zanieczyszczeń i przedmiotów mogących zatkać odpływ oraz system kanalizacyjny. Ten dwustopniowy mechanizm zapewnia nie tylko optymalną przepustowość wody, ale także minimalizuje ryzyko zatorów, co jest kluczowe dla długotrwałego i bezproblemowego użytkowania.
W komplecie: nóżki, syfon, mankiet Dry-Fix, koszyk, instrukcja obsługi oraz hak do zmiany maskownicy
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ syfonu | obrotowy 360° |
| Rodzaj maskownicy | dwustronna |
| Kolor | czarny mat |
| Przepustowość | 27 l/min |
| Odejście syfonu | 40/50 mm |
| Materiał | stal nierdzewna AISI 304 |
| Powłoka | NanoFLEX |
| Głębokość montażu | 80 mm |
| Grubość stali | ruszt - 1,2 mm, maskownica - 1,5 mm |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
