Odpływ liniowy NEOX PRO
Opis
Odpływ liniowy Neox to nowoczesne rozwiązanie zapewniające skuteczne odprowadzanie wody w kabinach prysznicowych, a także dodaje stylu i elegancji wnętrzu. Wybierając odpływ liniowy sprawimy, że łazienka wyda się większa, dlatego jest idealny do niewielkich pomieszczeń.
Niewątpliwą zaletą jest odwracalna maskownica z możliwością wklejenia płytek. Efekt końcowy sprawi, że zamontowany odpływ będzie pięknie wtapiał się w dekor podłogi, natomiast w razie potrzeby, można go odwrócić, aby uzyskać piękną, chromowaną powierzchnię.
Syfon PRO 360 opracowany został w oparciu o wieloletnią produkcję odwodnień liniowych. Największą jego zaletą jest możliwość ustawienia rury odpływowej w dowolnym kierunku - jest to bardzo pomocne przy montażu.
Wszystkie dostępne maskownice, zostały wyposażone w specjalne dystanse tłumiące, które zapewniają równe położenie rusztu, a także tłumią dźwięki spływającej wody, co jest istotne w budynkach wielorodzinnych.
Niski syfon i regulowane nóżki dają możliwość pełnej regulacji wysokości, dzięki czemu delikatne nierówności można zniwelować dopasowując je tak, aby uzyskać idealnie poziomą powierzchnię. Obydwie nóżki można zdemontować, dzięki czemu dostosują Państwo produkt do możliwości miejsca montażu.
Produkt wyposażony został w element przelewowy, który zatrzymuje nieprzyjemne zapachy wydostające się z rury odpływowej. Dodatkowo na górze znajduje się wyjmowane sitko zapobiegające przedostawaniu się zanieczyszczeń do wnętrza odpływu.
W komplecie: nóżki, syfon, mankiet Dry-Fix, koszyk, instrukcja obsługi oraz hak do zmiany maskownicy
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ syfonu | obrotowy 360° |
| Rodzaj maskownicy | dwustronna |
| Kolor | stal szczotkowana |
| Przepustowość | 27 l/min |
| Odejście syfonu | 40/50 mm |
| Materiał | stal nierdzewna AISI 304 |
| Głębokość montażu | 50 mm |
| Grubość stali | ruszt - 1,2 mm, maskownica - 1,5 mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
