Odpływ liniowy NEO PRO SLIM MIRROR złoty szampański
Opis
Odpływ liniowy Neo to nowoczesne rozwiązanie zapewniające skuteczne odprowadzanie wody w kabinach prysznicowych, a także dodaje stylu i elegancji wnętrzu. Wybierając odpływ liniowy sprawimy, że łazienka wyda się większa, dlatego jest idealny do niewielkich pomieszczeń.
Syfon PRO 360 opracowany został w oparciu o wieloletnią produkcję odwodnień liniowych. Największą jego zaletą jest możliwość ustawienia rury odpływowej w dowolnym kierunku - jest to bardzo pomocne przy montażu.
Niski syfon i regulowane nóżki dają możliwość pełnej regulacji wysokości, dzięki czemu delikatne nierówności można zniwelować dopasowując je tak, aby uzyskać idealnie poziomą powierzchnię. Obydwie nóżki można zdemontować, dzięki czemu dostosują Państwo produkt do możliwości miejsca montażu.
Produkt wyposażony został w element przelewowy, który zatrzymuje nieprzyjemne zapachy wydostające się z rury odpływowej. Dodatkowo na górze znajduje się wyjmowane sitko zapobiegające przedostawaniu się zanieczyszczeń do wnętrza odpływu.
Odpływ posiada w komplecie wszystko co jest niezbędne do montażu: syfon, mankiet Dry-Fix, koszyk, elementy syfonu, redukcja, gąbka, hak do maskownicy i instrukcja obsługi.
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ syfonu | obrotowy 360° |
| Rodzaj maskownicy | jednostronna |
| Kolor | złoty szampański lustrzany |
| Przepustowość | 27 l/min |
| Odejście syfonu | 40/50 mm |
| Materiał | stal nierdzewna AISI 304 |
| Powłoka | NanoFLEX |
| Głębokość montażu | 55 mm |
| Grubość stali | ruszt - 1,2 mm, maskownica - 1,5 mm |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
