Odpływ liniowy GREEK PRO MIRROR złoty
Opis
Odpływ liniowy Greek to nowoczesne rozwiązanie zapewniające skuteczne odprowadzanie wody w kabinach prysznicowych, a także dodaje stylu i elegancji wnętrzu. Wybierając odpływ liniowy sprawimy, że łazienka wyda się większa, dlatego jest idealny do niewielkich pomieszczeń. Syfon w odpływie GREEK PRO jest obrotowy (zakres 360 stopni), dzięki czemu możemy dopasować go do rur odpływowych w niestandardowym miejscu.
Wszystkie dostępne maskownice, zostały wyposażone w specjalne dystanse tłumiące, które zapewniają równe położenie rusztu, a także tłumią dźwięki spływającej wody, co jest istotne w budynkach wielorodzinnych. Niski syfon i regulowane nóżki dają możliwość pełnej regulacji wysokości, dzięki czemu delikatne nierówności można zniwelować dopasowując je tak, aby uzyskać idealnie poziomą powierzchnię.
Produkt wyposażony został w element przelewowy, który zatrzymuje nieprzyjemne zapachy wydostające się z rury odpływowej. Dodatkowo na górze znajduje się wyjmowane sitko zapobiegające przedostawaniu się zanieczyszczeń do wnętrza odpływu.
Odpływ posiada w komplecie wszystko co jest niezbędne do montażu: syfon, mankiet Dry-Fix, koszyk, elementy syfonu, redukcja, gąbka, hak do maskownicy i instrukcja obsługi.
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ syfonu | obrotowy 360° |
| Rodzaj maskownicy | jednostronna |
| Przepustowość | 27 l/min |
| Odejście syfonu | 40/50 mm |
| Materiał | stal nierdzewna AISI 304 |
| Powłoka | NanoFLEX |
| Głębokość montażu | 53 mm |
| Grubość stali | ruszt - 1,2 mm, maskownica - 1,5 mm |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
