Misa WC podwieszana LOYD SLIM czarna bezrantowa Calani
Opis
Prezentujemy Państwu piękną i niezwykle funkcjonalną i nowoczesną misę WC Loyd w kolorze czarnym z deską Slim. Jest to misa, który w doskonały sposób wypełni Państwa przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza. Misa jest przystosowana do montażu na stelażu podtynkowym.
Misa WC Loyd została wykonana z wysokiej jakości ceramiki sanitarnej, a dzięki technice bezrantowej jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości. Dzięki specjalnej fazie produkcji jest trwała, łatwa w czyszczeniu.
Innowacyjny system RIMLESS, jest odpowiedzią na wszystkie Państwa dotychczasowe problemy związane z utrzymaniem higieny, czystości i estetyki w łazience. System RIMLESS to kierunek rozwoju klasycznego systemu spłukiwania, który zminimalizował rant wewnątrz komory spłukiwania. Zastosowanie tej technologii redukuje rozwój bakterii i drobnoustrojów, a unikalny kształt ułatwia utrzymanie misy w czystości.
Misa pasuje do większości stelaży podtynkowych Geberit, Grohe, Sanit, Rea.
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Rodzaj | misa wc |
| Typ misy | podwieszana |
| Kołnierz | nie |
| Kolor misy | czarny połysk |
| Materiał | ceramika sanitarna |
| Długość | 48 cm |
| Szerokość | 37 cm |
| Wysokość | 33 cm |
| Rodzaj deski | slim, Duroplast, wolnoopadająca, wypinana |
| Kolor deski | czarny |
| Rozstaw otworów | 18 cm |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
