Kabina prysznicowa RAPID SLIDE przyścienna chrom
Opis
Kabina prysznicowa Rapid Slide to efektowny, bezpieczny i nowoczesny dodatek do każdej łazienki. Konstrukcja niniejszej kabiny pozwala na szybki i bezproblemowy montaż. Model Rapid Slide posiada sprawny system przesuwny, umożliwiający łatwe operowanie drzwiami. Drzwi wyposażone są w pojedyncze rolki górne.
Aby ułatwić utrzymanie kabiny w czystości, ściany pokryte zostały specjalną powłoką Easy Clean, dzięki czemu ograniczamy osadzanie się kamienia. Powierzchnia szyby nie ulega tak łatwo zabrudzeniu, a czyszczenie jest bardzo łatwe i szybkie. Prostota konstrukcji kabiny pozwala na długoletnie bezawaryjne użytkowanie.
Drzwi są uniwersalne (prawostronne/lewostronne) oraz przystosowane są do montażu na brodziku lub posadzce z odpływem liniowym. Z kabiną dostarczane są dwa wsporniki zwiększające stabilność kabiny, mocowane między ścianką prysznicową, a ścianą.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ | przyścienna |
| Kształt | prostokątna/kwadratowa |
| Sposób otwierania | przesuwny |
| Wysokość kabiny | 195 cm |
| Wykończenie profili | chrom połysk |
| Regulacja na profilach | 2 cm |
| Materiał profili | aluminium |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Wykończenie szkła | przezroczyste |
| Powłoka EasyClean/ProClean | tak |
| Kierunek kabiny | uniwersalny |
| Montaż | na brodziku lub posadzce |
| Kolekcja | RAPID SLIDE |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
