Kabina prysznicowa NIXON narożna
Opis
Model NIXON to sprawnie działający system przesuwny, umożliwiający łatwe otwieranie i zamykanie drzwi. Kabina została wykonane z wysokogatunkowego szkła hartowanego o grubości 8 mm.
Solidny pochwyt oraz duże bezawaryjne rolki sprawiają ze drzwi chodzą bardzo cicho i lekko. Odbojniki wykończone specjalnym gumowym tworzywem zabezpieczają drzwi przed uszkodzeniem przy otwieraniu. Drzwi posiadają dwie prowadnice: górną po której jeżdżą chromowane rolki oraz dolną która trzyma drzwi.
Zastosowany system montażu Easy CLICK pozwala na łatwe i szybkie samodzielne złożenie kabiny, wystarczy połączyć ze sobą profile, włożyć i przekręcić specjalną śrubkę.
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ | narożna |
| Kształt | prostokątna/kwadratowa |
| Sposób otwierania | przesuwny |
| Wysokość kabiny | 190 cm |
| Wykończenie profili | chrom połysk |
| Regulacja na profilach | 1,5 cm |
| Materiał profili | aluminium |
| Grubość szkła | 8 mm |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Wykończenie szkła | przezroczyste |
| Powłoka EasyClean/ProClean | tak |
| Kierunek kabiny | do wyboru: lewy bądź prawy |
| Montaż | na brodziku lub posadzce |
| Wysokość listwy progowej | 3 cm |
| Możliwość montażu bez listwy progowej | nie |
| Kolekcja | NIXON |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
