Kabina prysznicowa MOLIER DOUBLE narożna
Opis
Przedstawiamy wyjątkowo funkcjonalny model kabiny prysznicowej Molier. Drzwi posiadają sprawnie działający system składany oraz dzięki bezramowej konstrukcji, możemy złożyć drzwi na ścianę, dzięki czemu możemy zaoszczędzić więcej miejsca szczególnie w małych łazienkach.
Aby ułatwić utrzymanie drzwi w czystości, wewnętrzne ściany pokryte zostały specjalną powłoką Easy Clean, która ułatwia spływanie kroplom wody i dzięki czemu ogranicza osadzanie się kamienia.
W ofercie posiadamy również profil poszerzający, dzięki czemu możemy zyskać dodatkowe centymetry.
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ | narożna |
| Kształt | prostokątna/kwadratowa |
| Sposób otwierania | składany |
| Wysokość kabiny | 190 cm |
| Wykończenie profili | chrom połysk |
| Regulacja na profilach | 1 cm |
| Materiał profili | aluminium |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Wykończenie szkła | przezroczyste |
| Powłoka EasyClean/ProClean | tak, po wewnętrznej stronie szyby |
| Kierunek kabiny | uniwersalny |
| Montaż | na brodziku lub posadzce |
| Wysokość listwy progowej | 1 cm |
| Możliwość montażu bez listwy progowej | tak |
| Kolekcja | MOLIER |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
