Kabina prysznicowa LOOK narożna czarna + brodzik
Opis
Prezentujemy Państwu piękną i niezwykle funkcjonalną kabinę półokrągłą LOOK. Jest to produkt, który w doskonały sposób wypełni Państwa przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza. Dzięki czarnym elementom wykończeniowym nasz produkt jest niezwykle uniwersalny i z pewnością wpasuje się w Państwa wystrój pomieszczenia sanitarnego. Półokrągły kształt i przesuwny system otwierania doskonale sprawdzi się w niewielkiej łazience aby optymalnie wykorzystać dostępną powierzchnię.
Model Look dostępny jest w zestawie z białym brodzikiem (6 cm wysokości). Kabina prysznicowa z brodzikiem to kompleksowe rozwiązanie, które pozwoli uniknąć kompletowania wszystkim elementów zestawu osobno.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ | narożna |
| Kształt | półokrągła |
| Sposób otwierania | przesuwny |
| Wysokość kabiny | 190 cm |
| Wykończenie profili | czarny mat |
| Regulacja na profilach | 1 cm |
| Materiał profili | aluminium |
| Grubość szkła | 5 mm |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Wykończenie szkła | przezroczyste |
| Powłoka EasyClean/ProClean | tak |
| Kierunek kabiny | do wyboru: lewy bądź prawy |
| Montaż | na brodziku lub posadzce |
| Wysokość listwy progowej | 4 cm |
| Możliwość montażu bez listwy progowej | nie |
| Kolekcja | LOOK |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
