Kabina prysznicowa FARGO narożna złota
Opis
Kabina prysznicowa Fargo z uchylnymi drzwiami to doskonałe rozwiązanie do nowoczesnych, minimalistycznych łazienek.
Model posiada sprawnie działający system uchylny, umożliwiający łatwe otwieranie i zamykanie drzwi. Drzwi przesuwne zostały wyposażone w specjalne odbojniki, które chronią przed uszkodzeniem drzwi. Konstrukcja kabiny pozwala na szybki i bezproblemowy montaż. Aby ułatwić utrzymanie kabiny w czystości, wewnętrzne ściany pokryte zostały specjalną powłoką Easy Clean, która ułatwia spływanie kroplom wody i dzięki czemu ogranicza osadzanie się kamienia.
W ofercie posiadamy również profil poszerzający, dzięki czemu możemy zyskać dodatkowe centymetry.
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ | narożna |
| Kształt | prostokątna/kwadratowa |
| Sposób otwierania | uchylny |
| Wysokość kabiny | 195 cm |
| Wykończenie profili | złoty połysk |
| Regulacja na profilach | 1,5 cm |
| Materiał profili | aluminium |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Wykończenie szkła | przezroczyste |
| Powłoka EasyClean/ProClean | tak |
| Kierunek kabiny | uniwersalny |
| Montaż | na brodziku lub posadzce |
| Wysokość listwy progowej | 0,9 cm |
| Możliwość montażu bez listwy progowej | tak |
| Kolekcja | FARGO |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
