Kabina prysznicowa DELTA narożna Calani
Opis
Funkcjonalność i estetyka te słowa najlepiej opisują naszą kabinę prysznicową Delta firmy Calani. Kabina na pewno będzie bardzo dobrze komponować się z innymi elementami wystroju łazienki. Kolor czarny nanoszony jest w procesie produkcji, następnie dwukrotnie hartowany wraz z skrzydłem w temp. 600-800°C. Gwarantuje to 100% trwałości i odporności na zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne. Jest to jedyna metoda zapewniająca najwyższą jakość i wytrzymałość.
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ | narożna |
| Kształt | prostokątna/kwadratowa |
| Sposób otwierania | przesuwny |
| Wysokość kabiny | 190 cm |
| Wykończenie profili | czarny mat |
| Regulacja na profilach | 1,5 cm |
| Materiał profili | aluminium |
| Grubość szkła | 5 mm (drzwi), 4 mm (ścianka) |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Wykończenie szkła | przezroczyste |
| Kierunek kabiny | uniwersalny |
| Montaż | na brodziku lub posadzce |
| Wysokość listwy progowej | 4,5 cm |
| Możliwość montażu bez listwy progowej | nie |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
