Kabina prysznicowa CITY narożna czarna mat
Opis
Kabina prysznicowa City to efektowny, bezpieczny i nowoczesny dodatek do każdej łazienki. Konstrukcja niniejszej kabiny pozwala na szybki i bezproblemowy montaż. Kabina posiada sprawny system przesuwny, umożliwiający łatwe operowanie drzwiami. Drzwi wyposażone są w rolki górne i dolne. Prostota konstrukcji kabiny pozwala na długoletnie bezawaryjne użytkowanie.
Drzwi są uniwersalne (prawostronne/lewostronne) oraz przystosowane są do montażu na brodziku lub posadzce z odpływem liniowym. Drzwi i ścianka zostały wykonane z wysokogatunkowego szkła hartowanego o grubości 5 mm (drzwi) i 4 mm (ścianki).
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ | narożna |
| Kształt | prostokątna/kwadratowa |
| Sposób otwierania | przesuwny |
| Wysokość kabiny | 190 cm |
| Wykończenie profili | czarny mat |
| Regulacja na profilach | 0,5 cm |
| Materiał profili | aluminium |
| Grubość szkła | 5 mm (drzwi), 4 mm (ścianka) |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Wykończenie szkła | przezroczyste |
| Szerokość wejścia | 63 cm |
| Kierunek kabiny | uniwersalny |
| Montaż | na brodziku lub posadzce |
| Wysokość listwy progowej | 4,2 cm |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
