Kabina prysznicowa AXIN narożna
Opis
Przedstawiamy wyjątkowo piękny geometryczny model kabiny prysznicowej Axin. Drzwi posiadają sprawnie działający system uchylny, umożliwiający łatwe otwieranie i zamykanie drzwi. System zawiasów zaprojektowany został tak, aby działał idealnie gładko przez cały czas użytkowania. Uszczelki zastosowane w drzwiach zapewniają całkowitą szczelność.
Konstrukcja kabiny pozwala na szybki i bezproblemowy montaż. Aby ułatwić utrzymanie kabiny w czystości, ściany szyb pokryte zostały specjalną powłoką Easy Clean, która ułatwia spływanie kroplom wody i dzięki czemu ogranicza osadzanie się kamienia.
Do kompletu na pozostałych aukcjach posiadamy w sprzedaży brodzik Diamond.
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ | narożna |
| Kształt | pięciokątna |
| Sposób otwierania | uchylny |
| Wysokość kabiny | 195 cm |
| Wykończenie profili | chrom połysk |
| Regulacja na profilach | 1,5 cm |
| Materiał profili | aluminium |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Wykończenie szkła | przezroczyste |
| Powłoka EasyClean/ProClean | tak |
| Kierunek kabiny | uniwersalny |
| Montaż | na brodziku lub posadzce |
| Wysokość listwy progowej | 3 cm |
| Możliwość montażu bez listwy progowej | nie |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
