Kabina prysznicowa ATLAS przyścienna złota mat
Opis
Kabina prysznicowa Atlas z uchylnymi drzwiami to doskonałe rozwiązanie do nowoczesnych, minimalistycznych łazienek.
Model posiada sprawnie działający system uchylny, umożliwiający łatwe otwieranie i zamykanie drzwi. Drzwi i ścianka zostały wykonane z wysokogatunkowego szkła hartowanego o grubości 6 mm. System zawiasów zaprojektowany został tak, aby działał idealnie gładko przez cały czas użytkowania. Dzięki niezwykle przemyślanym rozwiązaniom uszczelki zastosowane w drzwiach zapewniają 100% szczelność i niezawodność podczas użytkowania.
W komplecie: 2x wspornik górny, uchwyt, listwa progowa, uszczelki
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ | przyścienna |
| Kształt | prostokątna/kwadratowa |
| Sposób otwierania | uchylny |
| Wysokość kabiny | 200 cm |
| Wykończenie profili | złoty szczotkowany |
| Regulacja na profilach | 1,5 cm |
| Materiał profili | aluminium |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Wykończenie szkła | przezroczyste |
| Powłoka EasyClean/ProClean | tak, po wewnętrznej stronie szyby |
| Kierunek kabiny | do wyboru: lewy bądź prawy |
| Montaż | na brodziku lub posadzce |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
