Drzwi prysznicowe SOLAR czarne
Opis
Drzwi prysznicowe Solar to efektowny, bezpieczny i nowoczesny dodatek do każdej łazienki. Konstrukcja niniejszych drzwi pozwala na szybki i bezproblemowy montaż. Drzwi posiadają sprawny system przesuwny, umożliwiający łatwe operowanie drzwiami oraz zostały wyposażone w rolki górne.
Aby ułatwić utrzymanie drzwi w czystości, ściany pokryte zostały specjalną powłoką Easy Clean, dzięki czemu ograniczamy osadzanie się kamienia.
W ofercie posiadamy również profil poszerzający, dzięki czemu możemy zyskać dodatkowe centymetry.
Dane techniczne
| Typ | wnękowe |
| Sposób otwierania | przesuwny |
| Wysokość | 195 cm |
| Zakres regulacji | 1 cm |
| Wykończenie profili | czarny mat |
| Materiał profili | aluminium |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Wykończenie szkła | przezroczyste |
| Powłoka Easy Clean/ProClean | tak |
| Kierunek drzwi | uniwersalny |
| Montaż | na brodziku bądź posadzce |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolekcja | SOLAR |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
