Drzwi prysznicowe RAPID SWING czarne
Opis
Przedstawiamy wyjątkowo piękny model drzwi prysznicowych Rapid Swing. Drzwi posiadają sprawnie działający system uchylny, umożliwiający łatwe otwieranie i zamykanie drzwi. System zawiasów zaprojektowany został tak, aby działał idealnie gładko przez cały czas użytkowania. Uszczelki zastosowane w drzwiach zapewniają całkowitą szczelność podczas użytkowania.
Konstrukcja drzwi pozwala na szybki i bezproblemowy montaż. Aby ułatwić utrzymanie drzwi w czystości, wewnętrzne ściany pokryte zostały specjalną powłoką Easy Clean, która ułatwia spływanie kroplom wody i dzięki czemu ogranicza osadzanie się kamienia.
W ofercie posiadamy również profil poszerzający, dzięki czemu możemy zyskać dodatkowe centymetry.
Uwaga! Drzwi w rozmiarach 70–100 nie posiadają dodatkowej ścianki, która występuje w rozmiarach 110–150.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | wnękowe |
| Sposób otwierania | uchylny |
| Wysokość | 195 cm |
| Zakres regulacji | 2 cm |
| Wykończenie profili | czarny mat |
| Materiał profili | aluminium |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Wykończenie szkła | przezroczyste |
| Powłoka Easy Clean/ProClean | tak |
| Kierunek drzwi | uniwersalny |
| Montaż | na brodziku bądź posadzce |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolekcja | RAPID SWING |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
