Drzwi prysznicowe RAPID SLIDE chrom
Opis
Drzwi prysznicowe Rapid Slide to efektowny, bezpieczny i nowoczesny dodatek do każdej łazienki. Konstrukcja niniejszych drzwi pozwala na szybki i bezproblemowy montaż. Model Rapid Slide posiada sprawny system przesuwny, umożliwiający łatwe operowanie drzwiami. Drzwi wyposażone są w pojedyncze rolki górne.
Aby ułatwić utrzymanie drzwi w czystości, ściany pokryte zostały specjalną powłoką Easy Clean, dzięki czemu ograniczamy osadzanie się kamienia. Powierzchnia szyby nie ulega tak łatwo zabrudzeniu, a czyszczenie jest bardzo łatwe i szybkie. Prostota konstrukcji drzwi pozwala na długoletnie bezawaryjne użytkowanie.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | wnękowe |
| Sposób otwierania | przesuwny |
| Wysokość | 195 cm |
| Zakres regulacji | 2 cm |
| Wykończenie profili | chrom połysk |
| Materiał profili | aluminium |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Wykończenie szkła | przezroczyste |
| Powłoka Easy Clean/ProClean | tak |
| Kierunek drzwi | uniwersalny |
| Montaż | na brodziku bądź posadzce |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolekcja | RAPID SLIDE |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
