Drzwi prysznicowe RAPID FOLD złote
Opis
Przedstawiamy wyjątkowo piękny model drzwi prysznicowych Rapid Fold. Drzwi posiadają sprawnie działający system składany, umożliwiający łatwe otwieranie i zamykanie drzwi. System zawiasów zaprojektowany został tak, aby działał idealnie gładko przez cały czas użytkowania. Uszczelki zastosowane w drzwiach zapewniają całkowitą szczelność podczas użytkowania.
Konstrukcja drzwi pozwala na szybki i bezproblemowy montaż. Aby ułatwić utrzymanie drzwi w czystości, wewnętrzne ściany pokryte zostały specjalną powłoką Easy Clean, która ułatwia spływanie kroplom wody i dzięki czemu ogranicza osadzanie się kamienia.
W ofercie posiadamy również profil poszerzający, dzięki czemu możemy zyskać dodatkowe centymetry.
Dane techniczne
| Typ | wnękowe |
| Sposób otwierania | składany |
| Wysokość | 195 cm |
| Zakres regulacji | 2 cm |
| Wykończenie profili | złoty połysk |
| Materiał profili | aluminium |
| Grubość szkła | 4 mm |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Wykończenie szkła | przezroczyste |
| Powłoka Easy Clean/ProClean | tak |
| Kierunek drzwi | uniwersalny |
| Montaż | na brodziku bądź posadzce |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolekcja | RAPID FOLD |
Bezpieczeństwo
Opinie o produkcie (0)
