Drzwi prysznicowe NIXON
Opis
Model NIXON to sprawnie działający system przesuwny, umożliwiający łatwe otwieranie i zamykanie drzwi. Drzwi zostały wykonane z wysokogatunkowego szkła hartowanego o grubości 8 mm.
Solidny pochwyt oraz duże bezawaryjne rolki sprawiają ze drzwi chodzą bardzo cicho i lekko. Odbojniki wykończone specjalnym gumowym tworzywem zabezpieczają drzwi przed uszkodzeniem przy otwieraniu. Drzwi posiadają dwie prowadnice górna po której jeżdżą chromowane ładnie wykończone rolki oraz dolna która trzyma drzwi. Istnieje możliwość przycięcia prowadnicy dzięki czemu model tych drzwi dopasujesz do mniejszego otworu.
W komplecie znajda Państwo wszystkie elementy potrzebne do prawidłowego montażu miedzy innymi mosiężny uchwyt, listwa progowa, rolki jezdne, uszczelki, prowadnice, kolki oraz wkręty.
Dane techniczne
| Typ | wnękowe |
| Sposób otwierania | przesuwny |
| Wysokość | 190 cm |
| Zakres regulacji | 1,5 cm |
| Wykończenie profili | chrom połysk |
| Materiał profili | aluminium |
| Grubość szkła | 8 mm |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Wykończenie szkła | przezroczyste |
| Powłoka Easy Clean/ProClean | tak |
| Kierunek drzwi | do wyboru: lewy bądź prawy |
| Montaż | na brodziku bądź posadzce |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolekcja | NIXON |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
