Drzwi prysznicowe MOLIER czarne
Opis
Przedstawiamy wyjątkowo funkcjonalny model drzwi prysznicowych Molier. Drzwi posiadają sprawnie działający system składany oraz dzięki bezramowej konstrukcji, możemy złożyć drzwi na jedną stronę, dzięki czemu możemy zaoszczędzić więcej miejsca szczególnie w małych łazienkach.
Aby ułatwić utrzymanie drzwi w czystości, wewnętrzne ściany pokryte zostały specjalną powłoką Easy Clean, która ułatwia spływanie kroplom wody i dzięki czemu ogranicza osadzanie się kamienia.
W ofercie posiadamy również profil poszerzający, dzięki czemu możemy zyskać dodatkowe centymetry.
Dane techniczne
| Typ | wnękowe |
| Sposób otwierania | składany |
| Wysokość | 190 cm |
| Zakres regulacji | 1 cm |
| Wykończenie profili | czarny mat |
| Materiał profili | aluminium |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Wykończenie szkła | przezroczyste |
| Powłoka Easy Clean/ProClean | tak |
| Kierunek drzwi | uniwersalny |
| Montaż | na brodziku bądź posadzce |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolekcja | MOLIER |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
