Drzwi prysznicowe FARGO czarne
Opis
Drzwi prysznicowe FARGO to doskonałe rozwiązanie do nowocześnie wyposażonych łazienek. Drzwi są solidnie wykonane, co zapewnia ich wytrzymałość i trwałość. Drzwi prysznicowe zostały stworzone z myślą o nowoczesnych łazienkach, które łączą estetyczne wykonanie z niezwykłą funkcjonalnością. Mogą być instalowane zarówno do brodzika, jak i bezpośrednio do płytek. Dodatkową zaletą jest powłoka Nano Easy Clean ułatwiająca czyszczenie.
Dane techniczne
| Typ | wnękowe |
| Sposób otwierania | uchylny |
| Wysokość | 195 cm |
| Zakres regulacji | 1,5 cm |
| Wykończenie profili | czarny mat |
| Materiał profili | aluminium |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Wykończenie szkła | przezroczyste |
| Powłoka Easy Clean/ProClean | tak, po wewnętrznej stronie szyby |
| Kierunek drzwi | uniwersalny |
| Montaż | na brodziku bądź posadzce |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolekcja | FARGO |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
