Drzwi prysznicowe ATLAS złote mat
Opis
Przedstawiamy wyjątkowo piękny model drzwi prysznicowych Atlas. Drzwi posiadają sprawnie działający system uchylny, umożliwiający łatwe otwieranie i zamykanie drzwi. System zawiasów zaprojektowany został tak, aby działał idealnie gładko przez cały czas użytkowania. Dzięki niezwykle przemyślanym rozwiązaniom uszczelki zastosowane w drzwiach zapewniają 100% szczelność i niezawodność podczas użytkowania.
Konstrukcja drzwi pozwala na szybki i bezproblemowy montaż. Aby ułatwić utrzymanie drzwi w czystości, wewnętrzne ściany pokryte zostały specjalną powłoką EASY CLEAN, która ułatwia spływanie kroplom wody i dzieki czemu ogranicza osadzanie się kamienia.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | wnękowe |
| Sposób otwierania | uchylny |
| Wysokość | 200 cm |
| Zakres regulacji | 1,5 cm |
| Wykończenie profili | złoty szczotkowany |
| Materiał profili | aluminium |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Wykończenie szkła | przezroczyste |
| Powłoka Easy Clean/ProClean | tak, po wewnętrznej stronie szyby |
| Kierunek drzwi | do wyboru: lewy bądź prawy |
| Montaż | na brodziku bądź posadzce |
| Gwarancja | 2 lata |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
