Drzwi prysznicowe ALEX czarne
Opis
Prezentujemy Państwu nowoczesne i niezwykle funkcjonale drzwi prysznicowe Alex. Jest to produkt, który w doskonały sposób wypełni Państwa przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza.
Drzwi: w ramie, 3-elementowe, jeden element stały, dwa elementy przesuwne /góra rolki jezdne, dół suwaki/
Dane techniczne
| Typ | wnękowe |
| Sposób otwierania | przesuwny |
| Wysokość | 190 cm |
| Zakres regulacji | 10 cm |
| Wykończenie profili | czarny mat |
| Materiał profili | aluminium |
| Grubość szkła | 4 mm |
| Rodzaj szkła | szkło hartowane |
| Wykończenie szkła | przezroczyste |
| Powłoka Easy Clean/ProClean | tak |
| Kierunek drzwi | uniwersalny |
| Montaż | na brodziku bądź posadzce |
| Gwarancja | 2 lata |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
