Bidet podwieszany OLIVIER
Opis
Prezentujemy Państwu piękny i niezwykle funkcjonalny i nowoczesny bidet. Jest to produkt, który w doskonały sposób wypełni Państwa przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza. Bidet jest przystosowany do montażu na stelażu podtynkowym. Zostały wykonany z wysokiej jakości ceramiki sanitarnej.
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Rodzaj | misa bidetowa |
| Typ misy | podwieszana |
| Kolor misy | biały połysk |
| Materiał | ceramika sanitarna |
| Długość | 50 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Rozstaw otworów | 18 cm |
Bezpieczeństwo
Opinie o produkcie (0)
