Bidet podwieszany CARLO złoty rant
Opis
Prezentujemy Państwu piękny i niezwykle funkcjonalny i nowoczesny bidet CARLO. Jest to produkt, który w doskonały sposób wypełni Państwa przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza. Bidet Carlo to najbardziej uniwersalny bidet z naszej oferty. Pasuje on nie tylko do misy WC Carlo, ale też do innych modeli.
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Rodzaj | misa bidetowa |
| Typ misy | podwieszana |
| Kołnierz | nie |
| Kolor misy | biały połysk + złoty wzór |
| Materiał | ceramika sanitarna |
| Długość | 49,5 cm |
| Szerokość | 37 cm |
| Wysokość | 32 cm |
| Rozstaw otworów | 18 cm |
| Kolekcja | GOLD EDGE |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
