Bidet podwieszany CARLO czarny mat
Opis
Prezentujemy Państwu piękny i niezwykle funkcjonalny i nowoczesny bidet CARLO. Jest to produkt, który w doskonały sposób wypełni Państwa przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza. Bidet Carlo to najbardziej uniwersalny bidet z naszej oferty. Pasuje on nie tylko do misy WC Carlo, ale też do innych modeli.
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Rodzaj | misa bidetowa |
| Typ misy | podwieszana |
| Kolor misy | czarny matowy |
| Materiał | ceramika sanitarna |
| Długość | 49,5 cm |
| Szerokość | 37 cm |
| Wysokość | 32 cm |
| Rozstaw otworów | 18 cm |
| Kolekcja | CARLO |
Bezpieczeństwo
Opinie o produkcie (0)
