Bateria wannowa STORM chrom
Opis
Przedstawiamy Państwu baterię wannową Storm. Bateria ta to doskonały wybór do nowoczesnych jak i klasycznych łazienek. Została pokryta powłoką, która zapewnia odporność na zarysowania, korozję i uszkodzenia mechaniczne. Posiada ceramiczną głowicę zapewniającą płynną regulację strumienia wody. Bateria została wykonana z najwyższej jakości mosiądzu co gwarantuje użytkowanie na długie lata.
Zawartość zestawu: wylewka, bateria, wąż prysznicowy, słuchawka prysznicowa, mocowanie ścienne słuchawki
W ofercie dostępna cała seria Storm.
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ baterii | wannowo-prysznicowa |
| Sposób montażu | ścienny |
| Kolor | chrom połysk |
| Wysokość | 12 cm |
| Rodzaj wylewki | ruchoma |
| Zasięg wylewki | 14 cm |
| Perlator | napowietrzny |
| Materiał | mosiądz |
| Typ głowicy | ceramiczna |
| Średnica podłączenia | 1/2 cala |
| System BOX | nie |
| Długość węża | 150 cm |
| Kolekcja | STORM |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
