Bateria wannowa RUSTICO złota mat retro
Opis
- Wykończenie: stare złoto szczotkowane, florystyczne zdobienia
- Zawartość zestawu: bateria, wąż prysznicowy, słuchawka prysznicowa
Przedstawiamy Państwu baterię wannową Rustico. Bateria ta to doskonały wybór do klasycznych i w stylu retro łazienek. Została pokryta powłoką, która zapewnia odporność na zarysowania, korozję i uszkodzenia mechaniczne. Posiada ceramiczną głowicę zapewniającą płynną regulację strumienia wody. Bateria została wykonana z najwyższej jakości mosiądzu co gwarantuje użytkowanie na długie lata.
Cała seria Rustico dostępna na naszych aukcjach.
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ baterii | umywalkowa |
| Sposób montażu | ścienny |
| Kolor | stare złoto szczotkowane |
| Wysokość | 27 cm |
| Rodzaj wylewki | stała |
| Zasięg wylewki | 13 cm |
| Perlator | napowietrzny |
| Materiał | mosiądz |
| Typ głowicy | ceramiczna |
| Średnica podłączenia | 1/2 cala |
| Długość węża | 150 cm |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
