Bateria wannowa POLO biała chrom
Opis
Zawartość zestawu: wylewka, bateria, wąż prysznicowy, słuchawka prysznicowa, mocowanie ścienne słuchawki
W ofercie dostępna cała seria Polo.
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ baterii | wannowo-prysznicowa |
| Sposób montażu | ścienny |
| Kolor | biały połysk, chrom |
| Wysokość | 6 cm |
| Rodzaj wylewki | stała |
| Zasięg wylewki | 17 cm |
| Perlator | napowietrzny |
| Materiał | mosiądz |
| Typ głowicy | ceramiczna |
| Średnica podłączenia | 1/2 cala |
| System BOX | nie |
| Długość węża | 150 cm |
| Kolekcja | POLO |
Bezpieczeństwo
Opinie o produkcie (0)
