Bateria wannowa JAGER złota
Opis
Technologia Pvd (Physical Vapour Deposition) to technologia stosowana do barwienia metalowych powierzchni. Dzięki zaawansowanej technologicznie metody nakładania powłoki, otrzymujemy powierzchnię 15-krotnie wytrzymalszą, od klasycznego galwanizowania. Gwarantuje to wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, korozję, oraz wszelkiego rodzaju czynniki wpływające na powolną erozję powierzchni produktu.
- Zawartość zestawu: wylewka, bateria, wąż prysznicowy, słuchawka prysznicowa, mocowanie ścienne słuchawki
- W ofercie dostępna cała seria Jager
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ baterii | wannowo-prysznicowa |
| Sposób montażu | ścienny |
| Kolor | złoty połysk |
| Wysokość | 10 cm |
| Rodzaj wylewki | stała |
| Zasięg wylewki | 16 cm |
| Perlator | napowietrzny |
| Materiał | mosiądz |
| Typ głowicy | ceramiczna |
| Średnica podłączenia | 1/2 cala |
| Długość węża | 150 cm |
Bezpieczeństwo
Opinie o produkcie (0)
