Bateria wannowa ICON czarna mat
Opis
Doskonały zestaw Icon składający się z pięciu części. Zestaw ten idealnie wpasuje się w każdą przestrzeń łazienkową. Znakomicie wyglądający czarny mat w połączeniu z złotymi elementami podniesie elegancję i wszelkie walory każdej łazienki. Każda część zestawu została wykonana z mosiądzu i pokryta bardzo odporną czarną powłoką, która umożliwia utrzymywanie odpowiedniej czystości, a także chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniami.
Zawartość zestawu: wylewka, bateria, wąż prysznicowy, słuchawka prysznicowa
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ baterii | wannowa |
| Sposób montażu | nawannowy |
| Kolor | czarny mat, złoty połysk |
| Wysokość | 17 cm |
| Rodzaj wylewki | stała |
| Zasięg wylewki | 14 cm |
| Perlator | napowietrzny |
| Materiał | mosiądz |
| Typ głowicy | ceramiczna |
| Średnica podłączenia | 3/8 cala |
| System BOX | nie |
| Długość węża | 150 cm |
| Kolekcja | ICON |
Bezpieczeństwo
Opinie o produkcie (0)
