Bateria wannowa GLEN czarna mat
Opis
Doskonały zestaw Glen składający się z trzech części. Zestaw ten idealnie wpasuje się w każdą przestrzeń łazienkową. Znakomicie wyglądający czarny mat podniesie elegancje i wszelkie walory każdej łazienki. Każda część zestawu została wykonana z mosiądzu i pokryta bardzo odporną czarną powłoką, która umożliwia utrzymywanie odpowiedniej czystości, a także chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniami.
Zawartość zestawu: wylewka, bateria, wąż prysznicowy, słuchawka prysznicowa
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ baterii | wannowa |
| Sposób montażu | nawannowy |
| Kolor | czarny mat |
| Wysokość | 11 cm |
| Rodzaj wylewki | ruchoma |
| Zasięg wylewki | 19 cm |
| Perlator | napowietrzny |
| Materiał | mosiądz |
| Typ głowicy | ceramiczna |
| Średnica podłączenia | 3/8 cala |
| System BOX | nie |
| Długość węża | 150 cm |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
