Bateria wannowa FLIP chrom
Opis
W ofercie dostępna cała seria Flip.
Dane techniczne
| Gwarancja | 2 lata |
| Typ baterii | wannowo-prysznicowa |
| Sposób montażu | ścienny |
| Kolor | chrom połysk |
| Wysokość | 11 cm |
| Rodzaj wylewki | stała |
| Zasięg wylewki | 17 cm |
| Perlator | napowietrzny |
| Materiał | mosiądz |
| Typ głowicy | ceramiczna |
| Średnica podłączenia | 1/2 cala |
| System BOX | nie |
| Długość węża | 150 cm |
| Kolekcja | FLIP |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
